Turnieje szachowe

section-f627908

Na tej stronie znajdują się informacje o naszych nadchodzących lub zakończonych turniejach.

V ChessCamp4Kids Online - Podsumowanie

Między 11. kwietnia i 2. maja rozegrano 4 turnieje i o miejscu w klasyfikacji generalnej decydowała suma punktów zdobytych we wszystkich turniejach. Najwięcej punktów zebrał John Heinrich (SV Lengefeld), który w każdym turnieju zajmował miejsce na podium i ta regularność skutkowała zdobyciem 28.5 pkt. O 1 pkt mniej - 27.5 pkt, zdobył Mikołaj Gbiorczyk (KSz Gryf Szczecin), który był najlepszym zawodnikiem z Polski. V miejsce w klasyfikacji zajęła najlepsza wśród dziewcząt Hanna Arabas (GKSz Solny Grzybowo). Nagrodziliśmy medalami i dyplomami najlepszą "10" wśród szachistów z Niemiec, najlepszą "10" wśród szachistów z Polski oraz najlepszą "10" wśród dziewcząt. Sklasyfikowano 66 osób, a żeby załapać się na nagrodę wystarczyło rozegrać 4 pełne turnieje. Dziękujemy za liczny udział!
Klasyfikacja generalna:

V ChessCamp4Kids Online 4

W niedzielę, 2. maja 2021 rozegrano 4. turniej w ramach V ChessCamp4Kids Online. W turnieju na dystansie 9 rund tempem 5+3 zwyciężył John Heinrich (SV Lengefeld). II miejsce zajęła Hanna Arabas (GKSz Solny Grzybowo), która była jednocześnie najlepszą dziewczyną. III miejsce zajął Miłosz Bury (KSz Gryf Szczecin). Wyniki turnieju na lichess.org.

V ChessCamp4Kids Online 3

W niedzielę, 25. kwietnia 2021 rozegrano 3. turniej w ramach V ChessCamp4Kids Online. W turnieju na dystansie 9 rund tempem 5+3 zwyciężył Franciszek Bochniak (KSz Hetman Koszalin). II miejsce zajął John Heinrich (SV Lengefeld), a III miejsce zajął Mikołaj Gbiorczyk (KSz Gryf Szczecin). Najlepszą zawodniczką była Hanna Arabas (GKSz Solny Grzybowo). Wyniki turnieju na lichess.org.

V ChessCamp4Kids Online 2

W niedzielę, 18. kwietnia 2021 rozegrano 2. turniej w ramach V ChessCamp4Kids Online. W turnieju na dystansie 9 rund tempem 5+3 zwyciężył Mikołaj Gbiorczyk (KSz Gryf Szczecin). II miejsce zajął John Heinrich (SV Lengefeld), a III miejsce zajął Miłosz Bury (KSz Gryf Szczecin). Najlepszą zawodniczką była Maja Buchholz (SK Langen). Wyniki turnieju na lichess.org.

V ChessCamp4Kids Online 1

W niedzielę, 11. kwietnia 2021 rozegrano 1. turniej w ramach V ChessCamp4Kids Online. W turnieju na dystansie 9 rund tempem 5+3 zwyciężył Maksymilian Bury (KSz Gryf Szczecin). II miejsce zajął John Heinrich (SV Lengefeld), a III miejsce zajął Mikołaj Gbiorczyk (KSz Gryf Szczecin). Najlepszą zawodniczką była Hanna Arabas (GKSz Solny Grzybowo). Wyniki turnieju na lichess.org.